Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

KONTAKTY

TOSTARDEN a.s.
Biskupský dvůr 2095/8
110 01 Praha 1
tel: +420 725 858 231
info@tostarden.cz
IČ: 282 56 719
DIČ: CZ28256719

Úvod » Svíčky » • Vonné svíčky

Vonné svíčky

 

 

 

 

 


Vonné svíčky | Velkoobchod drogerie Tostarden

Náš velkoobchod nabízí široký sortiment vonných svíček, protože dávno víme, že vonné svíčky nejsou módní záležitostí, či jednorázovým trendem, ale v České republice se staly neodmyslitelnou součástí mnoha domácností. Vonné svíčky by neměly chybět v žádném úspěšném obchodě drogerie. Velké oblibě se těší zejména mezi ženami, které je rádi používají ke chvílím relaxace a odpočinku, nebo k nastolení příjemné atmosféry. Nemělo by se ale zapomínat i na to, že je lidé používají i z praktických důvodů. Kuřáci na překrývání pachu cigaretového kouře a většina domácností i na překrytí vnějších pachů v blízkosti obydlí. Málo kdo chce totiž cítit sousedovu spálenou večeři ve svém bytě ještě druhý den. V našem velkoobchodě máte na výběr vonné svíčky ze všech osvědčených a oblíbených značek, které se těší trvalému zájmu a prodeji. Vedle levnějších svíček zde naleznete svíčky, které jsou dělány ze surovin vysoké jakosti, přírodní extraktů a olejů. Z oblíbených značek nabízíme čajové svíčky Aura, které jsou oblíbené jak pro svou vůni, tak širokým výběrem z mnoha vůní. Vzrůstající zájem pozorujeme i u svíček Admit, u kterých zákazníci preferují i verzi vonných svíček se sklenicí, podobně jako u svíček Yankee Candles, které také naleznete v našem sortimentu zboží. 

 

Vonné svíčky pro relaxaci

Vonné svíčky jsou skvělým pomocníkem k relaxaci, dokáží hravě vytvořit unikátní amosféru. Osobně doporučuji vyzkoušet večerní relaxaci s vonnými svíčkami při ztlumeném světle navodí ten pravý magický zážitek a Váš pokoj se roztančí a ponoří do hry vůní, světla a stínů. Pro relaxační účely jsou vhodné svíčky od Bartek Candles, nebo velmi populární svíčky Yankee Candles.